Ödeme ve Teslimat Şartları

1) Ödemenizi Banka Havalesi veya Kredi Kartı yoluyla yapabilirsiniz.
2) Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; “GoodNightKid” üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirket yetkililerimize bildirmeniz gerekmektedir. (iletisim@goodnightkid.com)
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 20 iş gününü bulabilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler alıcının tercihine göre “MNG KARGO”,  “HOROZ LOJİSTİK” firmaları  ile gönderilmektedir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 20 (Yirmi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
“Horoz Lojistik”, belirlenen tarih ve zamanda adreste ALICI’ya ulaşılamaması durumunda,  normal transfer bedelinin yarısı kadar bedeli 2.transfer aşamasında  talep etmektedir. Bu durumda 2.transfer bedelinin ödemesi ALICI tarafından gerçekleşir.
Kargo şirketleri 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği %100 kata teslim taahhüdü vermemektedir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda iletisim@goodnightkid.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.