inside-mattress-banner

Montessori yataklar için yer yatağı olarak tasarlanmış “Premium Plus Mattress.” Daha iyisi yok!

organic_cotton

Organik Pamuktan Dokunmuş Fermuarlı Dış Kılıf

Good Night Kid çocuğunuz için her zaman en iyi ve sağlıklısını üretir. Yatağınızın dış kılıfı Oeko-Tex® sertifikalı saf pamuktan üretilmiştir.

Pamuk dış kılıfı sayesinde bebeğinizin vücut ısısını dengeler. Teri emer. Cildi için çok iyi bir seçimdir. Nefes alabilen yumuşak dokusu sayesinde, bebeğinize huzurlu bir uyku ortamı sağlar. Kolayca çıkartılıp yıkanabilir.

organic_cotton

Kauçuk Ağacı Sütü ile Üretilen Doğal Latex Üst Katman

Çocuğunuzun omurga gelişimi için tercih edilecek en üst seviyedeki malzemedir. Doğal kauçuk ağacının sütü kullanılarak üretildiğinden Antimite ve Antialerjik özelliklere sahiptir. Yapısındaki hava kanalları sayesinde terlemeyi önler. Her bir kanal üzerine uygulanan basınca bağımsız tepki gösterdiğinden çocuğunuzun iskelet gelişimini destekler. Yaylı yatakların aksine farklı ağırlıktaki kişiler yan yana uyunduğunda birbirinin hareketlerinden etkilenmez. Esnek yapısı sayesinde uyku sırasındaki hareketlere çok iyi bir şekilde uyum sağlar.

organic_cotton

Anti bakteriyel Hindistan Cevizi Lifli Orta Katman

Hindistan Cevizi insan vücuduna doğal uyum sağlayan bir üründür. Lifleri zamanla neredeyse hiç aşınmaz. Yazın serin kışın ise sıcak tutma özelliğine sahiptir. Hindistan cevizi plakasının üzerine doğal latex özütü sıkılarak üretilen cocolok, özü itibari ile hipo alerjenik ve anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Her iki malzemenin de avantajlarını aynı anda sunar. Yeni nesil yataklarda kullanılan üst sınıf bir üründür. Yatağın sertlik – yumuşaklık dengesinin kurulmasına yardımcı olur.

organic_cotton

%100 Saf Kaşmir Yünden Alt Katman

Good Night Kid Premium Yataklarının en alt katmanı saf Kazakistan Kaşmir Yünüdür. Bu çok üst segment malzeme, ipeksi yumuşaklığına karşın soğuktan koruma konusunda mükemmeldir. Çocuğunuzun, yer yatağında soğuktan etkilenmemesi için en alt katman olarak kullanılmıştır. Kullanılan Kaşmir Yün, patentli bir doğal yıkama yöntemi ile İtalya’da işlenir. Bu işlem Global Organic Textile Standard’ın denetimi altındadır.

GOOD NIGHT KID PREMIUM BED İLE MÜKEMMEL İÇERİK, İDEAL YÜKSEKLİK

mattress-layers

SERTİFİKALAR

mattress-certificates